cropped-Lady-Bistro-logo-1000x1000px-black-white.png

O nás

Lady Bistro je vášeň pre kvalitné jedlo, starostlivý prístup k príprave a príjemnej obsluhe, ktorej cieľom je poskytnúť vám výnimočný gastronomický zážitok

Raw dough for pizza with ingredients and spices on black background

jedlo pre dobrú náladu

Vítame vás v Lady Bistro, útulnom a príjemnom mieste na ulici Horská 1954 v Partizánskom! Sme novootvorené bistro, ktoré sa zameriava na poskytovanie výnimočného jedla a príjemného prostredia pre našich zákazníkov.

V Lady Bistro sa snažíme vytvoriť atmosféru, v ktorej sa budete cítiť ako doma. Naša reštaurácia je elegantne zariadená s dôrazom na detaily, aby sme vytvorili príjemné a pohodlné prostredie pre všetkých návštevníkov. Náš priateľský a odborný personál vás privíta s úsmevom a urobí všetko preto, aby ste sa cítili pohodlne a spokojne.

Náš personál

Sme viac ako bistro!

Veronika Kramárová

Vedúca

Veronika Kramárová

Jaroslava Kóšová

Prevádzkár

Jaroslava Kóšová

Veronika Kramárová

Obsluha

Veronika Kramárová

Tomáš Šimko

Šéfkuchár

Tomáš Šimko

V Lady Bistro je pre nás dôležité ponúkať jedlo vyrobené s láskou a starostlivosťou. Naši kuchári majú vášeň pre varenie a venujú maximálnu pozornosť kvalite surovín, ktoré používame. Snažíme sa pracovať s čerstvými a miestne dostupnými surovinami, aby sme vám mohli ponúknuť jedlá s vynikajúcou chuťou a nutričnou hodnotou.

Naša ponuka je široká a zahŕňa rôzne druhy jedál, aby sme uspokojili rôzne chute a preferencie našich zákazníkov. Ponúkame výdatné raňajky, vynikajúce obedové menu a špeciálne večere. Naše menu je starostlivo zostavené s ohľadom na sezónne ingrediencie a tradičné recepty.

Veríme, že dobré jedlo je najlepšie vychutnávané v dobrej spoločnosti, a preto sme vytvorili príjemný priestor pre rodinné stretnutia, priateľské rozhovory alebo romantické večere. Okrem toho ponúkame tiež služby pre osobné a firemné podujatia, kde môžete využiť naše priestory a profesionálnu obsluhu.

Lady Bistro je pre nás viac než len reštaurácia – je to miesto, kde sa stretávajú ľudia, kde sa vytvárajú spomienky a kde sa rozvíjajú vzťahy. Tešíme sa na vašu návštevu v Lady Bistro na ulici Horská 1954 v Partizánskom a sme si istí, že vám poskytneme skvelý jedálny zážitok plný chutí, pohody a pohostinnosti.

Jedlá

Burgre, Pizza, Kebab

Nápoje

Nealko, Alko, Pivo, Víno

Chuťovky

Chipsy, Hranolky, Syr